אוכל למסיבות בלופט ירושלים

אוכל למסיבות בלופט ירושלים

רבים מאתנו מחפשים מקום לעשות בו מסיבות. חלק בגלל שאין להם מקום בבית, לאחר מספר רב של אנשים ואחרים מטעמי נוחות. בשנים האחרונות יש טרנד לעשות מסיבות בלופט מושכר ולהזמין אוכל למסיבה בלופט. בשנים האחרונות הפכו בעלי לופטים למבוקשים מאוד – כדי שישכירו את שטח הבית למטרת שמחה ומסיבה. מסיבות יום הולדת משפחתיות מתקיימות בלופט, יושבים על גג הלופט וצופים בנוף ונהנים מהאוויר, מזמינים אוכל  ללופט ומשקאות ונהנים לארח ולהתארח. המארח לא צריך לטרוח ולדאוג לכיבוד. אירוע בלופט הוא עדיין לא הבחירה הראשונה של בעלי שמחה אבל כל מי שעשה אירוע בלופט ממליץ בחום ומעיד על כך שהתוצאה הייתה מעבר למצופה וגם העלות הנמוכה יחסית לאירוע באולם אירועים מהווה שיקול לא קטן. אוכל למסיבה בלופט עולה הרבה פחות מכל כיבוד קל באולם אירועים. באותו סכום אפשר לכבד את האורחים בלופט עם כמות וסוגי מאכלים גדולה יותר. כדי להתרשם מגודל הלופט ומיקומו אפשר להיעזר באתרי האינטרנט בהתאם. ניתן לקבל מידע גם אודות עלויות, עם אוכל או בלעדיו, ואיך אפשר לשדרג את האירוע .

 

מי עושה היום מסיבות בלופטים?

  • חיילים שמשתחררים מהצבא ורוצים לקיים לחבריהם מסיבת שחרור. קיימים לופטים שונים כאלה שאפשר לרקוד ולשתות משקאות חריפים. אחרים מאפשרים הזמנת מאכלים וקיים בהם בר משקאות מפואר. קיימת אפשרות להזמין ללופט גם שולחנות סנוקר. כל אחד כיד הדמיון שלו.
  • ישנן חברות העוסקות בתחום ודרכן אפשר להזמין אוכל למסיבה בלופט. יש סוגים שונים של ספקים למאכלים כמו פיצה, או כל סוג אוכל אחר ואחרים בוחרים להביא את הכיבוד בעצמם. ברוב המקרים הלופט ממוקם באזור שיש בו הרבה מקומות חנייה.
  • כדי להוזיל בהוצאות האירוע מחפשים הורים לחגוג לילדיהם בר/בת מצווה במקום בו יוכלו הילדים להשתולל, לרקוד ולשמוח מבלי להפריע לשכנים. אחת הדרכים היא השכרת לופט. אוכל למסיבה בלופט, יחד עם מוסיקה ואטרקציות יכולים להוות מסיבת בר/ בת בלתי נשכחת. הורים רבים מעדיפים לשכור לופט במקום אולם אירועים. האווירה בלופט נותנת הרגשה של בית. של מסיבה  ולא משהו מהונדס. 

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם בנושא בת מצווה בירושלים

 

 

053-9424557