מסיבות ספא בירושלים

מחפשים מסיבה שטרם עשיתם? רוצים להיות מקוריים וחדשניים? רוצים לפנק את האורחים במסיבה בצורה מושלמת? מסיבת ספא הפכה לטרנד חזק מאוד גם בקרב ילדים נוער וגם בקרב מבוגרים. השילוב בין ספא לבין מסיבה הוא שילוב בין שני גורמים מפנקים שיוצרים ביחד חוויה בלתי נשכחת. מסיבת ספא היא קלה לתכנון וקלה לביצוע והתוצאה היא לרוב נפלאה ובלתי נשכחת.

 

סוגים שונים של מסיבות ספא

ניתן ליצור סוגים שונים של מסיבות ספא, כול מסיבת ספא היא ייחודית ומיוחדת בפני עצמה. חשוב לכלול במסיבת ספא הזמנות אסתטיות ויפות לפני המסיבה, לקשט את אתר הספא או הספא המאולתר בבית לכבוד המסיבה כך שאזור המסיבה בספא יהיה מאופיין וייחודי לכם. ניתן לשלב בספא משחקי ספא מיוחדים, ניתן לשלב במסיבת ספא פעילויות ספא מיוחדות, מסיבת ספא גם צריכה לכלול אוכל מפנק וקליל שישביע אך לא יכביד. אם זאת מסיבה למבוגרים ניתן להוסיף יינות טובים או משקאות אחרים מפנקים. אם זאת מסיבה לילדים ניתן לשלב מיצי פירות טבעיים מפנקים, משקאות חלב נעימים, חטיפים קלים וטבעיים או מעדני חלב טעימים.

 

עוגה ועיצוב בסגנון ספא          

 במסיבת ספא ניתן להזמין עוגה בעיצוב אישי שיש בה אלמנטים של ספא כמו ציור של מגבות מגולגלות, פרחים, ג'קוזי או סמלים אחרים של ספא. מעבר לארוחה כדאי שבאזור הספא או בספא המאולתר בבית תהיה גם פינה לחטיפים. ניתן לשלב חטיפי בריאות כמו חטיפי ירקות שטובלים בדיפים טעימים וקלים, או חטיפים אחרים כמו מאפים קטנים עם גבינות, מאפים עם ירקות, נגיסים מסוגים שונים ושאר פינוקים לנשנושים.

 

מתנות לאורחים ועיסוי מפנק

ניתן לתת לאורחים מתנה הביתה לאחר המסיבה שתזכיר להם שהיו במסיבת ספא כמו סבון ריחני, מגבת פנים קטנה, או מתנות מסוג זה. מה שהופך את המסיבה למסיבת ספא היא העובדה שהמסיבה מתרחשת בספא עם ג'קוזי ומעסים או מסיבה כמו ספא בבית שיש בו בריכה או ג'קוזי. ניתן גם להזמין הביתה מעסים ולתת לאורחים לקבל כול אחד בתורו עיסוי נעים ומפנק לכול אורך המסיבה.

 

אצלנו בלופט ירושלים תוכלי להזמין את החברות שלך למסיבת ספא בירושלים ולהנות מערב כיפי ומפנק בהחלט

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם בנושא מועדון לבת מצווה

תקראו גם על למה כדאי לבחור בלופט למסיבות? 

מסיבות ספא בירושלים

053-9424557