ערב צוות לחברה בירושלים

ערב צוות בירושלים

מאות מחקרים הוכיחו כי אחד הדברים החשובים ביותר בעבודת צוות בחברה, גדולה או קטנה, הוא הרגשת הביחד, הרגשת הקרבה והעבודה המשותפת. לא משנה כמה כל עובד יהיה יצרני ואיכותי בפני עצמו, אם הוא לא מרגיש חלק מהחברה, חלק מכלל העובדים, תפוקת העבודה שלו תהיה פחות גבוהה.

 

זאת הסיבה שבכל חברה בינונית או גדולה יש לפחות עובד אחד שתפקידו (או חלק מתפקידו) הוא לעשות ערבי גיבוש, ימי כיף לעובדים, ערבי הווי במועדון או לופט ולדאוג לגיבוש הצוות, המחלקה או החברה כולה. כל עסק כבר יודע שמדובר בחלק חיוני מהצלחת החברה והפריון שלה.

 

ערב צוות לחברה בירושלים יכול להיות הצלחה ענקית, ממספר סיבות. הסיבה הראשונה היא שערב צוות בירושלים יכול לכלול טיול בעיר הבירה, בין הסמטאות העתיקות, אולי באיזה שוק ססגוני (מישהו אמר מחנה יהודה?), בנחלת שבעה ובעיקר להרגיש את האוויר המיוחד של ירושלים, אוויר שלאנשי המרכז הוא מיוחד ושונה.

 

ערבי צוות בירושלים

 

דבר שני, לקיים ערב צוות בירושלים בלופט יוקרתי, מעוצב ואיכותי יכול להיות הברקה ענקית. לא עוד סרט משותף, טיול באיזה יער או שדה, טיול ג'יפים שכולם כבר עשו אלף פעם או פיינטבול שהחברה כבר ירתה חמש פעמים - ערב צוות בלופט יהיה משהו שונה, משהו מיוחד!

 

בערב גיבוש בלופט אפשר לעשות קריוקי, ארוחת ערב, להביא הרצאה מקצועית, אמן סטנד אפ, איש בידור או אמן טלפתיה, להביא שתייה ואלכוהול כיד המלך. המקום כולו שלכם לכל הערב, תתפרעו, תשתוללו (כמובן בצורה הגיונית), תשתו (בלי לנהוג), תשירו ותצחקו - בערב צוות בלופט בירושלים אתם יכולים לעשות הכל!

 

ערב צוות לחברה בירושלים עושים רק בלופט י"ם!

עברה חברה בלופט

053-9424557